Kołobrzeg - Mazowiecka 26 k / 8
Obiekt Apartament na Bajkowym usytuowany jest w miejscowości Kołobrzeg. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ratusz – 2, 5 km, PKP Kołobrzeg – 2, 7 km, Molo w Kołobrzegu – 3, 1 km.
Dodatkowe informacje o ofercie Polska - Kołobrzeg - Apartament na Bajkowym, opinie wczasowiczów a także wolne terminy znajdują na stronie naszego partnera.
W naszej ofercie m. in. : meble ogrodowe, taras słoneczny, winda, wspólny salon / sala TV, bezpłatne Wi-Fi, Wi-Fi, ogrzewanie, prywatny parking, pokoje dla niepalących, bezpłatny parking, pokoje rodzinne, zwierzęta domowe są akceptowane, całkowity zakaz palenia, dostęp do Internetu, całodobowa recepcja, Możliwe wystawienie faktury, parking, parking na miejscu, parking w garażu.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 13:00 a kończy o godzinie 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Apartament na Bajkowym o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. W odpowiedzi na koronawirusa (COVID-19) ten obiekt zapewnia obecnie dodatkowe środki bezpieczeństwa i środki sanitarne.Dostępne pokoje:
Apartament 4 osobowy (1 duże łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 51 mkw).
Dodatkowe informacje o ofercie Polska - Kołobrzeg - Apartament na Bajkowym, opinie wczasowiczów a także wolne terminy znajdują na stronie naszego partnera.
Rezerwuj teraz
BG.265154